ż
 
 
ABY ŻYCIE BYŁO KOLOROWE
Zapraszam do oglądnięcia moich prac...
 

 

To miejsce czeka na twoją reklamę lub

(wymiane bannerem )


www.jedlicze.net

 
 

PROFESJONALNOŚĆ TO  MOJA ZALETA
 
::: MULTIMEDIA
  
   Chcesz zaprezentować swoją firmę, pokazać znajomym swoje zdjęcia z wakacji w postaci slajdów ?
Wykonam prezentację w programie Microsoft PowerPoint. Może zawierać muzykę, filmiki, diagramy, zdjęcia
i oczywiście tekst. A moze interesuje Cie prezentacja w formacie Flash. Takie rozwiązanie daję również możliwość prezentacji naszej firmy w internecie.
Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły.
Napisz ustalimy wszystko


* Prezentacje multimedialne

   Prezentacje multimedialne to doskonały sposób przekazania informacji o firmie potencjalnym klientom, popularne narzędzie marketingowe, pozwalające na promocję firm, a także ich produktów i usług.
W pełni interaktywna prezentacja multimedialna z zamieszczonymi zdjęciami, dźwiękiem, krótkimi filmami, animacją oraz opisami, w różnych wersjach językowych, może być wykonana na płycie CD, DVD, lub wizytówce CD, co znacznie obniża koszty, jakie trzeba by ponieść inwestując w wydruk nowych folderów czy katalogów. Prezentacja multimedialna może być ofertą handlową lub reklamą firmy, katalogiem produktów, materiałem instruktażowym lub informacyjno-szkoleniowym, może mieć zastosowanie na różnego rodzaju targach, konferencjach, szkoleniach i innych spotkaniach.


* Prezentacje firmowe


   Prezentacje multimedialne są skierowane do dokładnie określonego typu odbiorcy, a dzięki swej interaktywności, przekaz jest dobrze przyswajany i zapamiętywany. Prezentacje tego typu mają za zadanie zaprezentowanie firmy, jej osiągnięć, oferty itp. Zawierają ogólne informacje wsparte multimedialnymi środkami przekazu np. filmami, animacjami 2D i 3D, podkładem muzycznym czy lektorskim. Mogą być doskonałym uzupełnieniem rozmów handlowych, szkoleń, konferencji lub audiowizualnym dodatkiem do ofert kierowanych do klientów.


* Prezentacja produktu


   Prezentacja powinna dokładnie przedstawić produkt oraz jego szczegółowe cechy i zaspokajają wszystkie możliwe pytania odbiorcy dotyczące produktu. Głównym celem jest prezentacja produktu w taki sposób, aby przekonać klienta o atutach i przydatności produktu oraz z motywować go do zakupu. Prezentacja może być pokazywana na spotkaniach biznesowych lub dołączana do ofert wysyłanych do klientów.

 

 

  Projekt: Dubiel Wojciech 2010